İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, heyeti ile birlikte kendisine nezaket ziyaretinde bulunan

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Kılıç’ı makamında kabul etti.  Sadıkoğlu ile Kılıç arasındaki görüşmede, İskele Belediyesi ile DAÜ arasında geçmiş yıllarda yapılan işbirliğinin yeniden ve daha kapsamlı olarak hayat bulması için hazırlanacak protokolün detayları ele alındı, bilgi alışverişinde bulunuldu.

Rektör Prof. Dr. Hasan Kılıç’a, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nu ziyaretinde Rektör Yardımcısı, Öğrenci İşlerinden Sorumlu Prof. Dr. Sonuç Zorlu, Spor İşleri Müdürlüğü Spor İşleri Koordinatörü Aydın Kayol ile spor işleri personeli eşlik etti.

Rektör Hasan Kılıç ve heyetini kabulünde konuşan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, İskele Belediyesi ile DAÜ arasındaki işbirliğine her zaman büyük önem verdiğini ifade etti. Son dönemde gelişen ve bu gelişmeye bağlı olarak büyüyen İskele’nin, ülkenin yüz akı konumunda bulunan Doğu Akdeniz Üniversitesi ile yeni bir işbirliğinin son derece değerli olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Sadıkoğlu, İskele’ye değer veren, İskele’nin değerini yüceltmek için girişim başlatan DAÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Kılıç ve ekibine teşekkür etti.