Tohum Kids Kreş ve Anaokulu'nun minik öğrencileri için mezuniyet coşkusu yaşandı. 29 Haziran 2024 tarihinde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde, çocuklar büyük bir heyecan ve mutlulukla diplomalarını aldı.

RENKLİ VE COŞKULU BİR TÖREN

Mezuniyet töreni, okulun bahçesinde düzenlenen renkli bir etkinlikle başladı. Minik öğrenciler, hazırladıkları dans ve şarkı gösterileri ile ailelerine unutulmaz anlar yaşattı. Törene katılan veliler, çocuklarının gösterilerini izlerken gurur ve sevinç dolu anlar yaşadı.

DİPLOMA TAKDİMİ VE HATIRA FOTOĞRAFLARI

Gösterilerin ardından okul direktörü Fatoş C. Denizalp, konuşma yaparak öğrencilere başarı dileklerinde bulundu ve onları tebrik etti. Ardından, sınıf öğretmenleri tarafından öğrencilere diplomaları takdim edildi. Minikler, diplomalarını alırken mutluluklarını gizleyemediler. Tören sonunda öğrenciler ve veliler, hatıra fotoğrafları çektirerek bu özel günü ölümsüzleştirdi.

Başlıksız 1I

TOHUM KİDS KREŞ VE ANAOKULU'NDAN GELECEĞE UMUTLA

Tohum Kids Kreş ve Anaokulu, eğitim hayatına ilk adımlarını atan miniklere sağlam bir temel kazandırarak onları ilkokula hazırlamaktadır. Okul yönetimi ve öğretmenler, mezun olan öğrencilerin gelecekte başarılı bireyler olmaları için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Başlıksız 3Ü

VELİLERDEN TEŞEKKÜR

Veliler, Tohum Kids Kreş ve Anaokulu'na çocuklarına sundukları kaliteli eğitim ve sevgi dolu ortam için teşekkür ettiler. Mezuniyet töreni, çocukların başarılarının kutlandığı ve geleceğe umutla bakılan bir gün olarak hafızalarda yer etti.