koç

Koç: 

Sevgili Koç, bugün sabah saatlerinde partnerinle ilişkini onarabileceğin ya da çocuğunun sağlığıyla ilgili güzel gelişmelerin olabileceği etkiler var. İlişkinde cesur kararlar alabilirsin. Öğleden sonraki saatlerde ise, değişken koşullar ve hızlı gelişmeler gündeme gelebilir. Hareketli bir zaman dilimi olacaktır. Çocuklarınla ya da ilişkinle ilgili sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilir, sosyalleşebilirsin. Sevgiyle kal.

boğa

Boğa:

Sevgili Boğa, bugün sabah saatlerinde evinle ilgili işlerle ya da aile bireylerinin sağlığıyla ilgilenebilirsin. Gayrimenkul konularıyla ilgili bazı streslerin varsa, içini rahatlatacak gelişmeler olabilir. Öğleden sonraki saatlerde, evinle ya da ailenle ilgili hızlı gelişmeler, değişken koşullar ve belki biraz koşturmaca gündeme gelebilir. Aile bireyleriyle ilgili ani ve şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsin. Gece saatlerinde ise, aile üyelerinin sağlığı ya da gayrimenkul konularıyla ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Sevgiyle kal.

ikizler

İkizler:

Sevgili İkizler, bugün sabah saatlerinde bir arkadaşınla, yakınınla haberleşip ilişkini onarabilirsin. Öğleden sonraki saatlerde, yakın dostlarından şaşırtıcı bir haber alabilir, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin. Karar değiştirmen mümkün. Gece saatlerinde ise sosyal hayatın hareketleniyor. Yakınlarınla, arkadaşlarınla, dostlarınla bir araya gelebilir ve sosyalleşebilirsin. İletişiminin yoğun olabileceği bir gün senin için. Sevgiyle kal.

yengeç

Yengeç:

Sevgili Yengeç, bugün sabah saatlerinde sağlığınla ya da işinle ilgili birtakım görüşmeler yapabilir, güzel sonuçlar alabilirsin. Öğleden sonraki saatler, beklenmedik gelişmelere, değişken koşullara ve sürpriz haberlere açık bir zaman dilimi olacaktır. Beklenmedik harcamalar, masraflar çıkabilir. Gece saatlerinde ise, sağlığın, maddi kazançların, işin ve öz değer algın açısından destekleyici etkiler altında olacaksın, para girişlerin olabilir. Sevgiyle kal.

aslan

Aslan:

Sevgili Aslan, bugün sabah saatlerinde seyahatle ilgili, uzakta yaşayan tanıdıklarının sağlığı ile ilgili veya hukuki konularla ilgili birtakım görüşmeler yapabilir ve bu görüşmelerden güzel sonuçlar alabilirsin. Öğleden sonraki saatler, sakarlıklara, telaşa, gerginliklere, hızlı gelişmelere ve değişken koşullara açık bir zaman dilimi olacaktır. Tepkisel yaklaşımların olabilir. Gece saatlerinde ise, uzun zamandır görmediğin ya da uzak tanıdıklarınla bir araya gelebilirsin veya eğitim, seyahat gibi gündemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

basak

Başak:

Sevgili Başak, bugün sabah saatlerinde sağlığınla ya da geri planda yürüttüğün finansal işlerinle ilgili birtakım gündemler ve görüşmeler olabilir. Öğleden sonraki saatlerde beklenmedik gelişmelere, sağlığına ve değişken koşullara dikkat etmende fayda var. Gizli saklı bazı şeyleri öğrenebilir, şaşırabilirsin. Gece saatlerinde ise, miras, nafaka konuları ile ilgili, sağlığınla ilgili veya gizli saklı konularla ilgili birtakım gündemler ve görüşmeler olabilir. Sevgiyle kal.

terazi

Terazi:

Sevgili Terazi, bugün sabah saatlerinde sosyal ilişkilerini, arkadaşlarınla ve partnerinle olan ilişkilerini onarabilirsin. Öğleden sonraki saatlerde bir arkadaşından şaşırtıcı haberler alabilir veya sürpriz karşılaşmalar yaşayabilirsin. Planlarında değişiklikler de olabilir. Gece saatlerinde ise, sosyal hayatın hareketleniyor. Arkadaşlarınla görüşebilir, sosyalleşebilirsin. Sevgiyle kal.

akrep

Akrep:

Sevgili Akrep, bugün sabah saatlerinde, işinle ya da sağlığınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Öğleden sonraki saatlerde, eşinle ya da partnerinle ilişkide sürpriz gelişmeler olabilir, şaşırtıcı haberler alabilirsin. İlişkide tepkisel yaklaşımların da olabilir. Gece saatlerinde ise, sağlığınla, işinle ya da günlük işlerinle ilgilenebilirsin. Sevgiyle kal.

yay2

Yay:

Sevgili Yay, bugün sabah saatlerinde, partnerinle, çocuklarınla ilişkini onarabilir veya uzaktaki tanıdıklarınla, sağlık konuları ile ilgili görüşebilirsin. Öğleden sonraki saatlerde, ani seyahat planları yapabilir, eğitim ve hukuki konularla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Şaşırtıcı gelişmelere açık bir zaman dilimi olacaktır. Gece saatlerinde ise, partnerinle, çocuklarınla bir araya gelebilir, keyifli vakit geçirebilirsin. Partnerinle seyahat planları da yapabilirsin. Sevgiyle kal.

oglak

Oğlak:

Sevgili Oğlak, bugün sabah saatlerinde aile bireylerinin sağlığı, gayrimenkul konuları veya miras, nafaka konuları ile ilgili birtakım gündemler ve görüşmeler olabilir. Öğleden sonraki saatlerde çocuğunun sağlığı veya aşk hayatınla ilgili beklenmedik gelişmeler, değişken koşullar gündeme gelebilir. Nafaka ve miras konuları ile ilgili bazı gerginlikler de gündeme gelebilir. Gece saatlerinde ise, aile bireylerinin sağlığı açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Sevgiyle kal.

kova

Kova:

Sevgili Kova, bugün sabah saatlerinde eşinle, partnerinle ya da yakın çevrendeki kişilerle bir araya gelebilir, haberleşebilirsin. Yakın çevrendeki kişilerin sağlığı ile ilgili de bazı görüşmeler yapabilirsin. Öğleden sonraki saatlerde aile bireyleriyle, eşinle, partnerinle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. İlişkinde tepkisel yaklaşımlar, gerginlikler olabilir. Değişken koşullara açık bir zaman dilimi olacaktır. Gece saatlerinde ise, yakın dostlarınla, akrabalarınla bir araya gelebilir, haberleşebilirsin. Sevgiyle kal.

balık

Balık:

Sevgili Balık, bugün sabah saatlerinde sağlık konuları ile ilgili birtakım gündemler ve görüşmeler olabilir. Yapacağın görüşmelerden güzel sonuçlar alabilirsin. Öğleden sonraki saatlerde ani kararlar alabilir, şaşırtıcı haberler alabilir veya karar değiştirebilirsin. Ticari işlerinle ya da sağlığınla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Gece saatlerinde ise, işin, maddi kazançların ve sağlığın açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Sevgiyle kal.