koç

Koç:

Sevgili Koç, bugün, günün ilk yarısında, partnerinle, eşinle ya da çocuklarınla bir araya gelebilir, ilişkilerini onarabilir, uyumlu ve sevgi dolu ilişkiler içerisinde olabilirsin. İlişkinde geçmiş konuları tekrar ele alıp müzakere etmen de mümkün. Gece saatlerinde ise, enerjin bir miktar düşük olabilir. Sakarlıklara da müsait etkiler var. Gün genelinde, ikili ilişkilerle ilgili, iç dünyanda bazı sorgulamaların ve ikilemlerin olabilir. İlişkilerin ya da evliliğinle ilgili bir çözümsüzlük hissedebilirsin. Sevgiyle kal.

boğa

Boğa:

Sevgili Boğa, bugün odak noktan sağlık konuları, iç dünyan, ruhsal konular ve geri plandaki işler olacaktır. Günün ilk yarısında aile bireyleriyle, eşinle, aile büyüklerinle bir araya gelebilir, uyumlu ilişkiler içerisinde olabilirsin. Aile bireylerinin sağlığı ya da gayrimenkul konuları ile ilgili de birtakım görüşmeler yapabilirsin. Gece saatlerinde ise, psikolojik ya da fiziksel olarak hassasiyetlerin olabilir. Baş ağrılarına müsait etkiler var. Gün genelinde aile büyüklerinin sağlığıyla ilgili ya da sosyal hayatın, arkadaşlarınla ilgili birtakım streslerin, ikilemlerin olabilir. Günlük işlerini yapmakta zorlanabilirsin. Sevgiyle kal.

ikizler

İkizler:

Sevgili İkizler, bugün odak noktanız, sosyal hayatınız, arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve görüşmeleriniz olacaktır. Günün ilk yarısında, yakın dostlarınızla, kardeşlerinizle, akrabalarınızla bir araya gelebilir ya da haberleşebilirsiniz. Yakınlarınızla işbirliği ve uyum içerisinde olabilirsiniz. Ticari görüşmeler, sözleşmeler, anlaşmalar da gündeme gelebilir. Günün ikinci yarısında ise, sosyal hayatınızla ya da bir arkadaşınızla ilgili bazı stresleriniz olabilir. Bir arkadaşınızın sağlığı ile ilgili bir konu da söz konusu olabilir. Gün genelinde, aşk hayatınızla ilgili ya da çocuklarınızla ilgili birtakım ikilemler yaşayabilir, çözümsüzlük hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda, harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Sevgiyle kalın.

yengeç

Yengeç:

Sevgili Yengeç, bugün odak noktan işin, kariyerin ve sorumlulukların olacaktır. Günün ilk yarısında, kariyerinle ve maddi kazançlarınla ilgili bazı görüşmeler yapabilir, kazanç elde edebilirsin. Sözleşmeler, anlaşmalar ve işbirlikleri de gündeme gelebilir. Bir yakınının sağlığı ile ilgilenmen de mümkün. Günün ikinci yarısında ise, enerjin düşük olabilir veya sağlığınla ilgili bazı hassasiyetlerin olabilir. Gün genelinde, ailenle ya da gayrimenkul konuları ile ilgili birtakım streslerin olabilir, harekete geçmekte zorlanabilirsin. Ailenle ilgili girişimlerinde ya da gayrimenkul konuları ile ilgili girişimlerinde çözümsüzlük hissedebilirsin. Sevgiyle kal.

aslan

Aslan:

Sevgili Aslan, bugün odak noktan, uzak tanıdıkların, uzakta yaşayan, uzun zamandır görüşmediğin yakınların, seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ve hukuki konular olacaktır. Günün ilk yarısında, eşinle, partnerinle seyahat planları yapabilir veya uzun zamandır görüşmediğin yakınlarınla bir araya gelebilir, uyumlu ilişkiler içerisinde olabilirsin. Gün genelinde, yakın dostlarınla, seyahatle, iletişimle ve ticari işlerinle ilgili birtakım streslerin olabilir. Senden yaşça büyük bir tanıdığının sağlığı ile ilgili de bazı gündemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

basak

Başak:

Sevgili Başak, bugün odak noktan sağlık konuları ve finansal konular olacaktır. Günün ilk yarısında, gizli ilişkiler ya da arkadaşlarınla yapılacak gizli konuşmalar gündeme gelebilir. Bir yakınının sağlığı ile ilgili de bazı görüşmeler yapman mümkün. Gece saatlerinde ise, sağlığınla ilgili hassasiyetler veya maddi konularla ilgili birtakım stresler gündeme gelebilir. Gün genelinde, sağlık konuları ya da maddi konularla ilgili, eşinin, partnerinin sağlığı veya miras nafaka konuları ile ilgili bazı streslerin olabilir, harekete geçmekte zorlanabilirsin. Sevgiyle kal.

terazi

Terazi:

Sevgili Terazi, bugün odak noktan, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar ve diğer insanlar olacaktır. Günün ilk yarısında, sosyal çevrenden kişilerle, arkadaşlarınla, dostlarınla, eşinle, partnerinle bir araya gelebilir veya haberleşebilirsin. Uyumlu ilişkiler içerisinde olabilir ve sevgi paylaşımın yoğun olabilir. Gece saatlerinde ise, ikili ilişkilerle, görüşmelerinle, eşinle ya da partnerinle ilgili birtakım stresler olabilir. Gün genelinde ise, bireysel ihtiyaçların ve günlük sorumlulukların arasında ikilem yaşayabilir, harekete geçmekte zorlanabilirsin. Baş ağrıları ya da enerji düşüklüğü yaşaman mümkün. Sevgiyle kal.

akrep

Akrep:

Sevgili Akrep, bugün odak noktan, günlük işlerin, sağlığın, sorumlulukların ve evcil hayvanların olacaktır. Günün ilk yarısında, sosyal ya da özel ilişkilerinle ilgili birtakım gündemler olabilir. Eşinle ya da partnerinle bir araya gelebilir, geçmişteki bazı konuları tekrar ele alıp görüşebilirsiniz. İş birliklerinden fayda görebilir, uyumlu ilişkiler içerisinde olabilirsin. Gece saatlerinde ise, sağlığınla ilgili ufak tefek hassasiyetler olabilir. Gün genelinde, aşk hayatınla ilgili geri planda, iç dünyanda bazı stresler olabilir, duygusal mücadeleler verebilir, çözümsüzlük hissedebilirsin. Aynı zamanda kendi sağlığın ya da çocuğunun sağlığı ile ilgili de birtakım gündemler olabilir. Sevgiyle kal.

yay2

Yay:

Sevgili Yay, bugün odak noktan aşk hayatın, çocukların ve hayatın keyifli yanları olacaktır. Günün ilk yarısında, aşk hayatın ve sosyal hayatın açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Uzun zamandır görüşmediğin tanıdıklarınla bir araya gelebilir, uyumlu ilişkiler içerisinde olabilirsin. Yalnız bir Yaysan, yeni karşılaşmalar yaşayabilir veya eski bir partnerinden haber alabilirsin. Gece saatlerinde ise, çocuğunun sağlığı ile ilgili ya da aşk hayatınla ilgili bazı streslerin olabilir. Gün genelinde, aile bireyleriyle ilişkilerin, sosyal hayatın ve görüşmelerin ile ilgili birtakım ikilemlerin, streslerin olabilir, çözümsüzlük hissedebilirsin. Evde olmak ve sosyalleşmek arasında ikilem yaşaman da mümkün. Sevgiyle kal.

oglak

Oğlak:

Sevgili Oğlak, bugün odak noktan evin, ailen ve gayrimenkul konuları olacaktır. Günün ilk yarısında, gayrimenkul yatırım konuları, miras, nafaka konuları ile ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Eşinle, aile bireyleriyle, finansal konularla ilgili veya sağlık konuları ile ilgili görüşmeler yapman da mümkün. Gece saatlerinde ise, aile bireylerinin sağlığı ile ilgili hassasiyetlerin veya evinle ilgili bazı streslerin olabilir. Gün genelinde, ticari işlerinle, kariyerinle ilgili harekete geçmekte zorlanabilirsin. Sakarlıklara, enerji düşüklüğüne ve sağlığına dikkat etmende fayda var. Sevgiyle kal.

kova

Kova:

Sevgili Kova, bugün odak noktan yakın dostlar, akrabalar, kardeşler, iletişim, seyahat, ticaret ve eğitim konuları olacaktır. Günün ilk yarısında eşinle, partnerinle uyumlu ve sevgi dolu ilişkiler içerisinde olabilir, geçmiş konuları tekrar müzakere edebilirsin. Veya yakın dostlarınla, kardeşlerinle bir araya gelebilir, haberleşebilirsin. Gece saatlerinde ise, iletişim ya da ulaşımla ilgili aksaklıklar yaşaman mümkün. Gün genelinde seyahatle, eğitimle, ticari işlerinle ya da uzaktaki tanıdıklarınla ilgili birtakım stresler, ikilemler olabilir, çözümsüzlük hissedebilirsin. Sevgiyle kal.

balık

Balık:

Sevgili Balık, bugün odak noktan maddi konular ve sağlık konuları olacaktır. Günün ilk yarısında ticari görüşmeler yapabilirsin. Yakınlarının sağlığıyla ilgili de birtakım gündemlerin olabilir. Aynı zamanda özel ve sosyal ilişkilerinde öz değer algını güçlendirebileceğin etkiler var. Gece saatlerinde ise, sağlığınla ilgili bazı hassasiyetler gündeme gelebilir. Gün genelinde, beden sağlığınla ilgili veya finansal konularla ilgili birtakım streslerin olabilir, çözümsüzlük hissedebilirsin. Sevgiyle kal.