Florence Pugh, annesinin birkaç yıl önceki bir Oscar partisinde Snoop Dogg'la takılarak "genç, çılgın ve özgür" biri gibi davrandığını itiraf etti.

Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki'deki (Dune: Part Two) rol arkadaşlarıyla birlikte Jimmy Kimmel Live'a katılan 28 yaşındaki aktris, annesi Deborah Mackin hakkında beklenmedik bir itirafta bulundu. Pugh, Timothee Chalamet, Zendaya ve Austin Butler programın klasik "Doğru mu Yanlış mı" oyununu oynadı.

Dert Etme Sevgilim'in (Don't Worry Darling) başrol oyuncusu, 92. Akademi Ödülleri'nde annesinin bingo kartında "Snoop Dogg'la kafayı bulmak" ifadesinin üstünü nasıl çizdiğini anlatırken kahkahalarını tutamadı. O yıl Küçük Kadınlar'daki (Little Women) rolüyle aday gösterilen Pugh'ya ailesi de eşlik etmişti. Ancak anne ve babası onunla sadece törene gelmekle kalmadı, birkaç after partide de onunla birlikteydi.

Pugh, "After partilere gittik ve... annem bir saatliğine ortadan kayboldu" diye açıkladı.

Geri geldiğinde… Snoop Dogg'la kafayı bulmuştu.

Oppenheimer için düzenlenen bir kutlamada rapçiyle karşılaştığı zamanı düşünen Pugh, işleri daha da komik hale getirdi.

2023'teki partide Snoop Dogg'la konuşmasını anlatan oyuncu "'Sen... annemin kafasını güzel yaptın' dedim" diye anlattı.

O da 'O nerede?' dedi.

Pugh, Snoop Dogg'un sesini taklit ederek sanatçının, annesine beraber bir video göndermeleri gerektiğini söylediğini ekledi. Rapçi videoda şöyle seslenmiş:

Bebeğim neredesin? Özledim seni!

Doggyland'in yaratıcısı Kasım 2023'te dumanlanmayı bıraktığını açıklamıştı. Gerçek adı Calvin Broadus olan Snoop Dogg, eskiden Twitter diye bilinen X'e ve Instagram'a girerek kitlesiyle samimi bir itiraf paylaşmıştı.

Rapçi "Uzun uzun düşündükten ve ailemle konuştuktan sonra dumanlanmayı bırakmaya karar verdim" diye yazmıştı.

Lütfen bu dönemde mahremiyetime saygı gösterin.

Hayranları "dumanlanma"nın onun için ne anlama geldiği ve esrardan bahsedip bahsetmediğiyle ilgili kafa karışıklığı yaşamıştı. Sevilen müzik ikonu otla olan ilişkisiyle bilinirken Beyaz Saray'da ot içtiğini de açıkça söylemişti.

Snoop Dogg kafa karışıklığını gidermek için dumansız ateş çukuru şirketi Solo Stove'un reklamını yayımlamıştı.

Reklamda rapçi "Bir duyurum var. Dumanlanmayı bırakıyorum. Ne düşündüğünüzü biliyorum: 'Snoop, senin bütün olayın dumanlanma sayılır'" diyordu.

Ama benim bununla işim bitti. Öksürmekten ve kıyafetlerimin ot kokmasından bıktım. Dumanlanmayı bırakıyorum.

Kamera geri çekilerek Snoop Dogg'un, dumanı ortadan kaldırmak üzere tasarlanmış bir Solo Stove'un karşısında oturduğunu göstermişti.