Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu, Bakanlık Özel Kalem Müdürü Mehmet Ali Çavuşoğlu, KKTC İstanbul Başkonsolosluğu Muavin Konsolos Mehmet Tuncan ile Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Ali Kamacıoğlu yapı fuarında yer alan stantları ziyaret etti.

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yer alan ve bu yıl da 46.’sı düzenlenen fuara 5 sanayici firmamızla 2. Kez katılım gerçekleştiriyoruz.

Bakan Olgun Amcaoğlu ve beraberindeki heyetle KTSO Başkanı Ali Kamacıoğlu fuara katılan stantları tek tek ziyaret ederek fuarı değerlendirdi. Heyete, Sanayi Dairesi Müdürü Elmas Kavuoğlu ile Fuarlar Müdürü Öcal Erten eşlik etti.

TC Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)  desteğinde katılım gösterdiğimiz fuarın organizasyonunu, Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) ve Sanayi Dairesi ortak yapıyor.

Fuara bu yıl, Cyprocable Ltd. İKAS Mobilya, Onalt Sanayi, SBC Boru Ltd ve Glasstech Trading Ltd. katıldı. Firmalarımız; elektrik kablosu, ev mobilyası, mutfak ve kapı, boya ve yapı kimyasalları, cam ve alüminyum sistemleri ile çeşitli ebatlardaki temiz ve atık su boru sistemlerini sergiliyor.