Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü'nde bugün sıcak bir gelişme yaşandı. Evinde Mağusa Türk Gücü'ne karşı alınan 5-0'lık skorla kaybeden başkent temsilcisinde teknik direktör Çağan Çerkez ve teknik ekibi, kulüp yönetimine istifasını sundu. Küçük Kaymaklı yönetimi ise istifayı kabul ederek, Çağan Çerkez'in görevine son verdi.

Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada "Teknik direktörümüz Çağan Çerkez ile yapılan görüşmemiz sonrasında, teknik heyetin takımın önünün açılması adına istifia ettiğini yönetim kurulumuza bildirmiştir. Karşılıklı istişare sonucunda teknik heyetin istifası kabul edilmiştir. Teknik heyete emeklerinden dolayı teşekkür ederiz." denildi.

Çağan Çerkez ise kişisel sosyal medya hesabındna yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Evet bugün itibariyle küçük kaymaklı yönetim kurulu ile yapmış olduğumuz görüşme neticesinde takımın önünü açmak ve tekrardan takım oyuncularının geriye kalan maçlarda reaksiyon vermelerini sağlamak düşüncesi ile ben ve ekibim görevi devretmiş bulunmaktayız. İlk  gün de dediğim gibi asıl olan camialar dir . Tüm kaymaklı yönetimine ve takımına bu çok zor süreçte yanımızda olan herkese teşekkürler."