Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu'na (KTFF) bağlı U12 Milli Takımımız, bu sabah erken saatlerde adadan ayrılarak Trabzon'a gitti. Trabzonspor'un daveti üzerine sabahın erken saatlerinde adadan ayrılan kafile İstanbul üzerinden aktarmalı olarak Trabzon'a vardı.

U12 Milli Takımımız, seyahatin ilk gününü boş geçerken, yarından itibaren Perşembe gününe kadar günde iki karşılaşma oynayacak.

Kafilede teknik heyette Hüseyin Kızmazoğlu, Hasan Özkan ve Hüseyin Mertol'un yanı sıra Kafile Başkanı olarak KTFF 2.Başkanvekili Hüseyin Duvarcı ile KTFF Eğitim Üst Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ekmekçi de yer alıyor.

U12 Milli Takımımız, yarın sabah 09.00'da Trabzonspor'un Bursa'da yer alan U12 takımı ile, saat 16.00'da ise Trabzonspor'un İzmir'de yer alan U12 takımı ile karşılaşacak.

Milli Takım kadrosunda şu isimler yer alıyor;

Akın Beyaz, Mehmet Kovancı (Gönyeli SK), Ares Özler, Arın Özler, Cemil Hasip Duvarcı (Küçük Kaymaklı TSK), Berke Karadağlı, Metin Uluğ (Göçmenköy İYSK), Doğan Girgen (Doğan Türk Birliği), Ertan Yolaç (Lefke TSK), Esad Konak (Esentepe KKSK) Hasan Koramaz (Baf Ülkü Yurdu), Kadir Orfi Dedeoğlu (Dumlupınar TSK), Kuzey Yamanyılmaz, Ufuk Poyraz Baran (Çetinkaya TSK), Muhammed Emir Türk (1461 İskele Trabzonspor), Mustafa Dede (Mağusa Türk Gücü), Uğur Soyak (Lapta TBSK)

Editör: Yasemin Canbaz