KKTC Voleybol Federasyonu ve Yüksekbaş Gıda işbirliğinde gerçekleşecek olan Dark Blue 2. Şampiyon Melekler Plaj Voleybolu Ligi'nde ilk gün karşılaşmaları 1 Temmuz Pazartesi günü başlıyor.

Toplam da 123 takımın mücadele edeceği ve 186 karşılaşmanın oynanacağı organizasyonun birinci gününde U12 Kızlar ve U13 Erkekler kategorisinde Grup müsabakalarında toplam 37 karşılaşma oyanacak. İlk müsabakalar saat 18.30'da başlayacak.

Yapılan açıklamada, organizasyona bu kategorilerde katılım gösterecek bütün kulüp takımların en geç saat 18.00'de organizasyon alanında olmaları gerektiği belirtildi.

Müsabakalar Lefkoşa Beach Volley Arena tesisinde oynanacak. Şampiyonaya 3 Temmuz Çarşamba akşamı saat 18.30'da başlayacak olan Osman Çetintaş büyükler kategorisi müsbakaları ve 5 Temmuz Cuma akşamı saat 18.30'da başlayacak olan U16 Kız ve U17 Erkek kategorileri Grup müsabakaları ile devam edilecek.

Sampiyonda 2. hafta Müsabakaları 8 -10-12 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Dark Blue 2.Şampiyon Melekler Plaj Voleybolu Ligi 17 Temmuz Çarşamba akşamı oynanacak olan 3'üncü ve final karşılaşmaları ile tamamlanacak.

Bir yazı görseli olabilir

Bir 1 kişi, futbol oynuyor, hoparlör, çim ve yazı görseli olabilir

Editör: Yasemin Canbaz