Trendyol Süper Lig'de 24. şampiyonluğunu elde eden Galatasaray'da Sportif A.Ş Başkan Vekili Erden Timur'un istifa kararı aldığı bildirildi.

Fenerbahçe ile girdiği çetin yarışı kazanan ve Trendyol Süper Lig'de 2023-24 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'da Erden Timur gelişmesi yaşandı. Yeni yönetimin, ilk toplantısını yarın RAMS Park'ta yapacağı ve görev dağılımın gerçekleşeceği bildirildi. Skorer'den Nevzat Dindar'ın haberine göre  Sportif A.Ş Başkan Vekili Erden Timur, söz konusu toplantıda istifasını verecek.

 

YARIN KESİNLEŞECEK

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in, bu teklife nasıl bakacağı, Erden Timur ile devam edip etmeyeceğinin henüz netlik kazanmadığı belirtildi. İki sezondur gelen başarıda Erden Timur'un katkısına vurgu yapılırken, son sezondaki transferlerde ise Timur'un başarılı olamadığının altı çizildi. Erden Timur'un istifa kararının yarın tamamen netlik kazanacağı gelen bilgiler arasında.

 

ICARDİ'YE İTALYA'DAN TALİP

Öte yandan Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi, Avrupa'dan ilgi görmeye devam ediyor. Attığı 25 golle, ligi gol kralı olarak kapatan Arjantinli golü pek çok takımın radarında. Bu takımlardan biri de Serie A'ya yükselen Como. Cesc Fabregas'ın çalıştırdığı Como, savunmanın yanı sıra orta saha ve hücumu da takviye yapmak istiyor. La Gazette Dello Sport'un haberine göre; Bu doğrultuda hedefteki isimlerden biri Mauro Icardi. Yedi yıl önce Brienno'da gölün batı kıyısında bir villa satın alan forvet için bu bir nevi eve dönüş niteliğinde olacak. Arjantinli futbolcunun maaşı elbette ağır ama temkinli davranılacak. Haberde Como'nun Icardi için girişimde bulunmasının sürpriz olmayacağını belirtildi.

Editör: Batuhan Borakan