Türkiye'nin öncü kahve markalarından birisi olan "Kahve Dünyası", Lefkoşa’dan sonra Güzelyurt’ta da şube açıyor.

   Serena Group bünyesinde “Hepimizin Ortak Noktası” ilkesiyle Aralık 2023’te Lefkoşa Dereboyu’nda ilk mağazasını açan “Kahve Dünyası”, yarın saat 13.00’te Güzelyurt’un Ardahan Caddesi’nde Orange Park Mall’de hizmete giriyor.

    Güzelyurt Kahve Dünyası mağazası, misafirlerini Türk Kahvesinden unlu mamullere, ev yapımı sandviçlerden çikolataya, yöresel kahvelerden soğuk içeceklere eşsiz lezzetlerle buluşturacak.

    Yarım asırdır kahve - kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan, Türkiye’nin en büyük kahve zinciri Kahve Dünyası, artık misafirleriyle Kıbrıs’ta Lefkoşa’dan sonra Güzelyurt’ta da buluşacak.

    “Kahve Dünyası”, misafirlerine kahveden çikolataya, dondurmadan unlu mamullere bini aşkın lezzet sunuyor. 2004 yılında ilk mağazasını İstanbul Eminönü’nde açtığı günden bu yana büyümesini aralıksız sürdüren Kahve Dünyası’nın Türkiye’de 38 ilde 300, yurtdışında ise İngiltere, Romanya, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Dubai’de 14 mağazası bulunuyor.

    Mağazaları dışında Türkiye genelinde binin üzerinde akaryakıt noktasında da kahve severlerle buluşan Kahve Dünyası’nın 2024 yılı içinde Türkiye’de 60 yeni mağaza açma planı bulunuyor.