Anı Turnuvası 7 Temmuz’da son bulacak

İskele Festivali kapsamında bu yıl Ahmet Çırakoğlu anısına düzenlenen ve ilk karşılaşmaları 29 Haziran Cumartesi günü başlayan Minikler Halı Saha Turnuvası devam ediyor.

7 Temmuz’a kadar sürecek turnuvada dün akşam B grubunda mücadele eden MTG (sarı) ile Mehmetçik Türk Çiftçiler birliği Spor Kulübü ve 1461 iskele Trabzon SK (mavi ) ile Miracle Değirmenlik SK mücadele etti.

TURNUVA, B GRUBU KARŞILAŞMALARIYLA DEVAM ETTİ

29 Haziran’da İskele Belediyesi Spor Tesislerinde A Grubundan Gençler Birliği Spor SK ile 1461 İskele Trabzon SK (bordo) ve Mağusa Türk Gücü (Yeşil) ile Tremeşeli H. Dumlupınar SK arasındaki mücadelelerle başlayan Ahmet Çırakoğlu minikler halı saha turnuvası devam ediyor.

Dün (30 Haziran) B Grubundaki ilk karşılaşma MTG (sarı) ile Mehmetçik Türk Çiftçiler birliği Spor Kulübü arasında yaşandı. MTG (sarı) rakibi Mehmetçik Türk Çiftçiler birliği Spor Kulübü’nü 11-2 mağlup etti.

B Grubundaki ikinci karşılaşma ise 1461 iskele Trabzon SK (mavi ) ile Miracle Değirmenlik SK arasında oldu. 1461 iskele Trabzon SK rakibini 1-0 mağlup etti.

TURNUVA A GRUBUNDAKİ MAÇLARLA DEVAM EDECEK

Ahmet Çırakoğlu Minikler Halı Saha Anı Turnuvası bugün (1 Temmuz) A grubundaki ikinci maçlarla devam edecek. Larnaka Gençler Birliği SK- MTG (Yeşil) arasındaki karşılaşma saat 20:00’da 1461 iskele Trabzon SK (bordo) - Tremeşeli H. Dumlupınar SK arasındaki karşılaşma ise 21:00’da başlayacak.

Hali Saha Turnuvasi 2. Gün MehmetçikHali Saha Turnuvas DeğirmenlikHali Saha Turnuvasi 2. Gün Mtg (Sarı)Hali Saha Turnuvasi 1461 Iskele Trabzon (Mavi)

Editör: Yasemin Canbaz