Tatlısu Belediyesi’nin Final Organizasyon katkıları ile düzenleyeceği festivalin basın toplantısı bugün Zambak Tatil Köyü’nde düzenlendi.

   Açılış sunumunu Türkiye’den gelen Vantrolog kuklası Mıstığın yaptığı sunumla ilk sözü Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orcan aldı.

   Orcan, konuşmasında Harnup ürününün faydalarından söz ederek festival programı ile ilgili bilgiler vererek tüm halkı yarın başlayacak olan ve 10 Eylül Pazar akşamı sona erecek olan festivale davet etti.

   Orcan, ayrıca Türkiye’den Pera ve Murat Kekili konserlerinin yanı sıra Kıbrıslı sanatçılara da programda yer verildiğini açıkladı.

WhatsApp Image 2023-09-07 at 13.54.24

Tozakı: 10 günlük festivali 3 güne dolu dolu olarak sığdırdık

   Final Organizasyon Direktörü Yıltan Tozakı ise yaptığı konuşmada 10 günlük festivali 3 güne dolu dolu olarak sığdırdıklarını belirtti.

   Festival programının her yıl olduğu gibi özellikle halkın pek görmediği Afrika akrobasi şov, Vantrolog kuklası, illüzyon, interaktif şov, canlı heykel vb. gibi çok güzel etkinliklere de yer verdiklerini söyledi.

WhatsApp Image 2023-09-07 at 12.25.07 (1)

Dağıstanlı:  Bölge ekonomisine katkı sağlayacak

    Çilem Dağıstanlı bölge ekonomisine katkı sağlayacak bir festival olduğunu söyledi.

   Dağıstanlı, bu güzel programda, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yine festivalin protokol sunumunda yer alacağını,  3 gün sürecek olan adada fark yaratacak festivale tüm halkı davet etti.

WhatsApp Image 2023-09-07 at 12.25.07