Basketbol Federasyonu ile Vedat Kaner Vakfı’nın birlikte organize edecekleri “U 10 Junior ve U 12 Easy Lig protokolü” imzalandı. Organizasyonla ilgili basın toplantısı yapıldı.

17 takımının yer alacağı “U 10 Junior Lig ve U 12 Easy Lig” sponsorluğunu Vedat Kaner Vakfı üslendi. Protokole Basketbol Federasyonu Başkanı Ertuğ Nasıroğlu ile Vedat Kaner Şirketler Grubu Direktörü Kaan Kaner imza koydu.

İmza törenine Vedat Kaner Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Didem Kaner ile Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Nihat Yılmaz da katıldı.

KAAN KANER: BASKETBOLU SEVİYORUZ

Kaner Şirketler Grubu Direktörü Kaan Kaner, basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Kaner, bu yıl da organizasyona sponsor olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi. Aile olarak hem spora özellikle de basketbola önem verdiklerini belirten Kaner, “Liglerde 320 minik sporcunun olması beni daha da mutlu etti” dedi.

Kaner, “Basketbola katkı yapacak olmak bizim için ayrı bir motivasyon olmuştur. Son üç yıldır önemli işlere imza attık” diyerek, spora ve özellikle basketbola verdikleri değerin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

NASIROĞLU: KANER AİLESİ İLE YÜRÜMEK GÜZEL

Basketbol Federasyonu Başkanı Başkanı Ertuğrul Nasıroğlu, basın toplantısında açıklama yaptı. Nasıroğlu, Vedat Kaner Vakfı’la işbirliği yapacaklarından dolayı son derece mutlu olduklarını belirterek, “Kaner ailesi ile yürümek güzeldir” dedi. Nasıroğlu, organizasyonun herkese hayırlı olmasını diledi.

DİDEM KANER: YENİDEN SPONSOR OLDUĞUMUZ İÇİN MUTLUYUZ

Vedat Kaner Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Didem Kaner, ikinci kez organizasyona sponsor olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. İşbirliğinin uzun süreli olmasını dileyen Kaner, bu yıl da organizasyonun güzel geçeceğinden emin olduğunu kaydetti. Kaner, tüm çocuklara organizasyonda başarılar diledi.

Editör: Yasemin Canbaz