Geçitköy-Kayalar yolu üzerinde deniz kenarında uçuruma düşen araç içerinde cansız olarak bulunan Emrah Yılmaz ile Kübra Aydın ile ilgili polisten açıklama geldi.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, bugün Geçitköy-Kayalar yolu üzerinde deniz kenarında uçuruma düşen araç içerinde cansız olarak bulunan bedenlerin, Emrah Yılmaz (E-38) ile Kübra Aydın (K-37)'a ait oldukları tespit edildi.

Yürütülen geniş çaplı soruşturma kapsamında, 14.9.2023 tarihinde, 22:21-23:00 saatleri arasında, henüz tespit edilemeyen sebepten dolayı Emrah Yılmaz, Haspolat'ta Kübra Aydın'ın kirasında bulunan ikametgah içerisinde, Kübra Aydın'ı bıçaklayarak öldürdükten sonra, kullanımında bulunan araca koyup aracı ile Geçitköy-Kayalar yolu üzerinde bulunan Seyir Tepe mevkiine giderek aracını uçuruma doğru sürüp yaklaşık 60 metre aşağıya düşerek intihar etmek suretiyle yaşamını sonlandırdı.

Polis her iki şahsın cansız bedenlerinin araç içerinde bulunduğunu belirterek, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini aktardı.

Fotoğraf: Doğan SAMER