Ayça Ayşin Turan ve Serhat Teoman'ın başrolleri paylaştığı romantik komedi "Sevmek Yüzünden" vizyona girmek için gün sayıyor. PRT Film ve 2518 Film'in ortak yapımcılığında çekilen, Ahmet Kapucu tarafından yönetilen filmden yeni fragman yayınlandı.

Eğlence dolu bir geçmiş hesaplaşmasıyla birlikte sıcak bir aşk hikayesi anlatan bu romantik komedide izleyiciler, etkileyici bir aşk hikayesinin doğuşuna tanıklık ederken, hiç beklemediği anda geçmişiyle hesaplaşmak zorunda kalan güçlü bir kadının hemcinsi için verdiği mücadeleye de eşlik edecek.

22 Mart Cuma günü vizyona girecek “Sevmek Yüzünden” filminde yetenekli oyuncu Ayça Ayşin Turan beyaz atlı prens hikayelerinden bıkıp hayatına yeni bir yön verme hedefindeki İdil karakterini canlandırıyor. Serhat Teoman ise yaşadığı büyük kayıp sonrası kabuğuna çekilen Ömer karakterine hayat veriyor.

Seçil Çömlekçi ve Ahmet Kapucu’nun senaryosunu yazdığı film,n oyuncu kadrosunda ayrıca Ezgi Şenler, Ali Gözüşirin, Ali Yoğurtçuoğlu, Yasemin Yazıcı, Gizem Kala ve Yıldız Kültür gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.